Vyliečte svoju domácnosť

  • 3. 11. 2018
  • By Admin:
  • Comment: 0

Ako si vytvoriť doma dobrú energiu? Je to jednoduché. Pomôžete si s liečivými kameňmi. Kamene majú veľkú silu na vyrovnanie energii. Okrem toho nám pomáhajú na rôzne problémy, či už odháňajú choroby, privolávajú nám dobro a mnoho iných. Keď si nejaký kúpite, je potrebné ho očistiť. Až na pár výnimiek možno všetky čistiť pod vlažnou tečúcou vodou. 

drahokam

Pri kúpe kameňov si nechajte poradiť. Predávajúci sa väčšinou vyznajú a určite vám ochotne poradia. Gemológia je veda ktorá skúma tieto skvosty a preto je hotové umenie kúpiť si produkt šitý na mieru bez odborníka. Predávajú sa rôzne tvary a veľkosti preto je každý jeden jedinečný. Spomínate si na nejaké vaše talizmany? Možno sa nejaký liečivý kryštál stane vaším sprievodcom životom. Okrem toho majú rôzne farby takže ich môžete použiť i ako dekoráciu do domácnosti ktorá určite zaujme oko každého návštevníka. Ak si nie ste istý tým, ktorý je určený alebo vhodný pre vás, jednoducho sa riaďte intuíciou.

Tá vás nesklame a ani nič nepokazí, ak proste budete cítiť že sa vám páči, kúpte si ho.
V prípade že chcete očistiť vašu domácnosť, začali by sme napríklad kúpou krištáľu. Ten odoberá negatívnu energiu a dodáva pozitívnu. Nabíja sa na Slnku.
Prostredie v ktorom žijeme vysiela elektromagnetické žiarenie. Koľko máte doma telefónov, televízorov a inej techniky? Toto všetko má na nás negatívny vplyv a preto by ste si mali zadovážiť ruženín. Je to kameň lásky a okrem toho že slúži ako prostriedok proti elektromagnetickému žiareniu pomáha i pri nespavosti a neplodnosti ktorá súvisí i so žiarením okolo nás.

krystal

V prípade že nemáte doma dobré vzťahy vašu situáciu zmierni ametyst. Ten napomáha zbavovať ľudí negatívnych vlastností a prináša harmóniu do medziľudských vzťahov. Toto bol len zopár tipov z mnohých druhov, pričom každý je určený na niečo iné. Skúste si preto nejaký kúsok zadovážiť a uvidíte aké zmeny nastanú vo vašej domácnosti.