Symboly ženstva

  • 23. 3. 2019
  • By Admin:
  • Comment: 0

Súčasná moderná doba nám nediktuje, čo si môžeme obliecť, máme slobodnú voľbu v rozhodovaní a tú aj využívame. Riadime sa síce módnym diktátom, ktorý nám predostierajú návrhári, ale mala by to byť len reklama akási vôdzka k tomu, aby sme si našli svoj vlastný štýl a upozornili či zvýraznili na sebe to, čo chceme a čo sa nám páči.

perly

Voľnosť v obliekaní sa nám páči
Už nemusíme nosiť nepohodlné korzety a dlhé sukne, obliekame si nohavice a košele, ktoré sú v dennom kolotoči povinností pre nás najpohodlnejšie. No sú chvíľky, keď sa samé pred sebou chceme cítiť ako ženy a vtedy siahame po šatách či romantických blúzkach. Niektoré z nás si myslia, že sa im tento štýl nehodí, ale nie je to pravda. S drobnými úpravami môže byť každá žena ešte ženskejšou.

Prvky, ktoré by sme mali použiť na zvýraznenie ženskosti:

Sukne a šaty
Táto dvojica ešte nikdy nesklamala. Šaty a sukne sú, až na tradičný odev Škótov, výsadou žien a ich symbolom. Práve vtedy, ak sa chcete cítiť zraniteľne a pôsobiť jemnejšie, oblečte si šaty alebo sukňu, k tomu si obujte topánky na vysokom podpätku a obraz ženstva bude dokonalý.

Červený rúž
Skutočnou klasikou, ktorá robí divy, je červený rúž. Nemusíte sa ho báť, vo vhodnom odtieni pristane každej z nás, treba skúšať až pokiaľ nenájdete taký, ktorý vás bude dokonalo vystihovať. Cítiť sa totiž dobre je polovicou úspechu a červená farba je sexy sama o sebe, o tom niet pochýb.

rtěnka

Dlhé vlasy
Dlhé, zlatisté kadere, padajúce na plecia a vlniace sa pri každom pohybe sú snom hádam každej ženy. Dnes sú síce v trende aj krátke vlasy, tie si obľúbili hlavne športovejšie typy žien, dlhé vlasy však budú stále lákať mužov ako muchy na lep. To vám potvrdí každý chlap. Nie je podstatné, či si ich necháte voľne rozpustené alebo vypnete a dáte tak vyniknúť šiji, v každom prípade trafíte do čierneho.

5/5 - (1 vote)