Notebook Acer Nitro 5 NH.Q3REC.003

  • 25. 5. 2019
  • By Admin:
  • Comment: 0

Hrajte sa doma i na cestách. Herný notebook Nitro 5 od spoločnosti Acer vás nebude nútiť k žiadnym kompromisom. Vďaka jeho ostrým hranám a povrchovej úprave pripomínajúcej karbón je zrejmé, že dokáže omnoho viac, než len pracovať s tabuľkami. Na displeji s vysokým rozlíšením a technológiou IPS vynikne každý detail. Zvukovú stránku zariadenia má na starosti technológia Dolby Audio Premium. Procesor AMD Ryzen a grafická karta AMD Rade on zaistia dostatočný výkon pre vaše obľúbené hry. Jednotlivé komponenty budete mať pod absolútnou kontrolou. Systém Acer CoolBoost zabráni prehriatiu notebooku. Určite oceníte aj jeho dostatočnú konektivitu a rýchle internetové pripojenie prostredníctvom WiFi.

notebook.jpg

Predveďte sa
Dajte každému vedieť, s kým má tú česť. Design tohto modelu charakterizujú agresívne rezané hrany a neobyčajný, na pohľad atraktívny povrch pripomínajúci karbón. Pokiaľ sa budete chcieť hrať celú noc, využite podsvietenie klávesnice.
Viditeľný z každého uhla pohľadu
Či už sa ocitnete vo svete fantázie, na bitevnom poli alebo na pretekárskom okruhu, na 15-palcovom Full HD displeji vynikne každý detail. Technológia IPS zaistí až 170º široké pozorovacie uhly bez toho, aby utrpela kvalita zobrazenia farieb.
Nadpriemerný výkon
O takomto výkone sa vám s kancelárskym notebookom nemôže ani snívať. Model totiž ponúka štvorjadrový procesor AMD Ryzen 5, grafickú kartu AMD Radeon so 4 GB dedikovanej pamäte a doslova obrie úložisko HDD.
Všetko pod drobnohľadom
Pomocou vopred nainštalovaného softwaru Acer NitroSense budete mať pod kontrolou každý komponent. Na jednom mieste môžete pohodlne ovládať a monitorovať informácie o systéme, teplotu komponentov a rýchlosť ventilátorov.
Dômyselné chladenie
Výkonný notebook si vyžaduje dôkladný systém chladenia. Model Nitro 5 v tomto smere disponuje technológiou Acer CoolBoost využívajúcou dvojité chladenie ventilátora. Výsledkom je až o 11 % nižšia teplota procesora alebo grafickej karty. V prípade potreby môžete chladenie regulovať aj sami.

značkový notebook.jpg
 
Prekvapujúci zvuk
Technológia Acer TrueHarmony prináša intenzívnejší zvuk s hlbšími basmi. O jeho dynamické zdokonalenie sa stará systém Dolby Audio Premium. Notebook vás poteší aj bohatou konektivitou. Okrem množstva portov ponúka WiFi s vhodne umiestnenou anténou a technológiou 2×2 MIMO zaručujúcou stabilný a silný signál.

Ohodnoťte příspěvek