Kúp si svoju firmu

  • 10. 4. 2021
  • By Admin:
  • Comment: 0

Aké výhody teda má takáto ready made spoločnosť s ručením obmedzeným?

Tým, že je to spoločnosť už existujúca, tak má pridelené aj identifikačné číslo, takzvané IČO. Pod týmto číslom je zapísaná v obchodom registri. Nie je teda potrebné ju registrovať do tohto registra, už stačí len využívať výhody plynúce z tejto registrácie.

Taký istý princíp spĺňa aj to, že už je registrovaná táto spoločnosť ako platca dane z príjmov, tým pádom má pridelené číslo k dani z príjmov, čiže DIČ, takzvané daňové identifikačné číslo. Pod týmto číslom je registrovaná spoločnosť na daňovom úrade, kde sa budú odvádzať dane z príjmov.

Keď prebehne podpis zmlúv, tak môžete rovno a hneď zaraz konať v mene spoločnosti. Už ste vlastníkom a nie je potrebné vyčkávať na úrady alebo niečo podobné. Podpíšete zmluvy o prevode OP a máte vybavené.

Tento sprostredkovateľ predaja spoločnosti s ručením obmedzeným vám zmluvne, čiže na papieri, čierne na bielom garantuje, že daná spoločnosť, ktorú kupujete nemá žiadne záväzky. Nič sa v nej neskrýva, čo by vás mohlo v budúcnosti prekvapiť.

collector-3930337_1920

Takéto spoločnosti sú zakladané za účelom takéhoto predaja a preto sú ihneď pripravené na predaj. Hneď ako sa rozhodnete, že si ju chcete kúpiť, tak môžete konať okamžite.

Tým pádom, že si túto spoločnosť kúpite už hotovú, založenú, tak sa vyhnete splateniu základného imania, vo výške 5000 €.

Všetky dokumenty, ktoré uzatvoríte alebo ktoré patria k firme sú zhotovené advokátom, takže sa nemusíte obávať potenciálnych chýb alebo niečoho podobného. Všetko zodpovedá platnej legislatíve a dokumenty sú absolútne bezchybné a vierohodné.

hands-4604066_1920

K tejto spoločnosti získate ešte navyše ako bonus virtuálne sídlo a to na celé tri mesiace úplne zadarmo. No, to sa naozaj oplatí!

Takéto výhody teda skrýva kúpa tejto spoločnosti. Nemusíš sa báť skrytých nevýhod, pretože tie tu ani nie sú. Všetko funguje v rámci zákona a bez problémov.

Tak neváhaj a investuj do predaja spoločnosti platca dph.

4.5/5 - (2 votes)