Honor 10 4GB/64GB Dual SIM

  • 25. 5. 2019
  • By Admin:
  • Comment: 0

Toto na prvý pohľad mimoriadne zariadenie disponuje 5,84-palcovým bez rámikovým displejom, super rýchlou nabíjačkou a 24MPx+16MPx duálnym fotoaparátom so svetelnosťou F/1.8 a schopnosťou rozoznať viac ako 500 scén. Smartphone ďalej prekvapí rýchlym odomykaním pomocou tváre alebo ultrazvukového snímača odtlačkov prstov. Nechýba technológia NPU neustále monitorujúca vaše užívateľské správanie a funkcia Easy Talk, ktorá pri telefonických hovoroch eliminuje šum v pozadí.

telefon

Krásny a inteligentný
FullView displej s pomerom strán 19:9 a rozmerom 5,84 palca dokonale padne do každej ruky. Vďaka designu Aurora pri pohľade z rôznych uhlov zažijete rozmanité farebné efekty.
Zábery ako od profesionála
Duálny 24MPx+16MPx fotoaparát s clonou F/1.8 dokáže v reálnom čase rozoznať viac ako 500 scén v 22 kategóriách a následne použiť prednastavené parametre pre konkrétnu scénu. Na vás zostane len zamerať hľadáčik fotoaparátu a vyhotoviť výborný záber.
Fotoaparát s umelou inteligenciou
Zariadenie rozpozná viacero predmetov a optimalizuje ich v jedinom zábere. Rýchly a efektívny algoritmus s umelou inteligenciou a prvotriednou technológiou NPU (Neural Processing Unit) zachytené predmety v jednej chvíli prepojí s optimálnym nastavením fotoaparátu na základe kontextu konkrétneho záberu.
Dokonalé selfies
Predný 24 MPx fotoaparát sa postará o zakaždým ostré a dokonale nasvietené profesionálne a zároveň prirodzené selfies.
Osvetlenie 3D portrétu
Pomocou funkcie na dokonalé rozpoznanie a tvarovanie tváre systém s umelou inteligenciou vytvára profesionálne svetelné efekty. Na svetlo citlivý snímač a technológia osvetlenia 4 v 1 sú zárukou ostrých záberov aj pri slabších svetelných podmienkach. Pre tento fotoaparát tak vlastne žiadne neexistujú!

telefonování
 
Bleskurýchle odomknutie telefónu
Prostredníctvom pod sklom ukrytého ultrazvukového snímača odtlačkov prstov telefón rýchlo odomknete aj s mokrými rukami. Promptné odomykanie umožňuje aj funkcia rozpoznania tváre.
Nabíjajte za pochodu
O super rýchle nabitie telefónu sa postará rýchlo nabíjačka Super Charge. Stačí 25 minút a môžete využívať 50 % z celkovej kapacity 3400 mAh.

Ohodnoťte příspěvek